28 Ocak 2014 #2260322

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Çalışmış olduğum firmanın talebi üzerinden ING Bank'tan hesap açtırdım. Her ay maaşımdan
hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim. Konuyla ilgili banka ile görüşüp kesilen ücretlerin iadesini talep ettim fakat otomatik ödeme talimatı verirsem kesilmeyeceğini söyledi. Hesabımdan kesilmiş olan tutarların iadesini talep ediyorum.

Burak 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Burak Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Burak Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön