09 Eylül 2013 #2000568

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

02.08.2013 ING Bank 1937*** Numaralı Yıllık Hesap kesim ile ilgili şikayetim sonucu 6.ay ve 7. ay kesilen toplam 100 TL iade alındı. Eylül ayı kredi borcumu yatırdığımda, 12.19 ve 19.99 TL 2013 yılı 8.ay için hesap işletim ücreti yine banka tarafından alındığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda, geçmiş yılın borcu olduğunu söylediler,yasal olmayan bu kesintinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde tüm yasal haklarımı arayacağımı bildiririm.

Ömer 46 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön