25 Şubat 2013 #1651941

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İNG Kayseri den hesap açtım. 2003 yılında oyakbank iken açılmış ve 4 ay sonra sıfırlanmış askerlik harcırah hesabıma ait hesabı aktif hale getirip hesap işletim ücreti kesmişler. Eğer bu ücret hesabıma iade edilmezse çektiğim krediyi banka benden anca avukat ve mahkeme zoruyla alabilir.


Aynı şeyi İ*** da yapmış(yahyalı şubesi) onları da tüketici hakem heyetine bildirdim. Fakat İNG bankın yaptığı çok zoruma gitti. Ne pahasına olursa olsun gerekirse hapse gideceğim bu hesap işletim ücreti iade edilmezse asla ve asla krediyi kendi isteğimle ödemeyeceğim.

Mikail 84 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Sn Mikail B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/02/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mikail26 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Biz ihtiyacımız olduğu için bankanıza gelip kredi çektik bankanızın müşterisi olduk. Bazı uygulamalarınız bizi maalesef pişman ediyor. 10 yıl önceki kullanmadığım hesabın nesine masraf alınıyor anlamıyorum. Kapatılsın diye talimat veriyoruz neden kapatılmıyor. Bizler zaten düşük ücretlerle çalışan insanlarız. Neden bunları yaşamak zorunda bırakıyorsunuz bizi, neden bıktırıyorsunuz. Saouln varolun bir kredi bir hizmet veriyorsunuz ama pişman da ediyorsunuz.

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn Mikail B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön