10 Mayıs 2013 #1790133

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank Beylikdüzü şubesi müşterisiyim hesabımdan yaklaşık 7 ay önce hesap işletim ücreti adı altında 70 tl gibi yüksek bir ücret çekilmiş bankaya iadesi için dilekçe gönderdim olumsuz bir cevap durumunda hakem heyetine başvuracağım.

Yavuz 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Yavuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Yavuz13 Mayıs 2013

    Ne cevabı burda show yapmayın.sizinle bir daha çalışmayacağım bütün arkadaslarıma kötü reklamınızı yapacagım soz

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Yavuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön