22 Mart 2013 #1700942

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bankasının kartını 5 senedir kullandım benden hesap işletim ücreti kesmezken 2012 de konut kredisi çektim ve benden hesap işletim ücreti kesmeye başladı bankaya gittiğimde bu hesap kesim ücreti neden kesilmeye başladığını sordum bana otomatik ödeme verin düzelir dediler ben istemiyorum dedim ama müşteri hizmetlerini arayın dediler bende aradım bana şubemize gidin ve ora dilekçe yazın bize döner ve iptal ederiz dediler bende şube gittim bana böyle birşey olmaz diye yanıt verildi bende bir daha müşteri temsilcisiyle görüştüm bana şubeye gidin diye tekrar söylediler . Beni resmen oyalıyorlar hesap kesim ücretinin iptal edilip bana geri iade edilmesini istiyorum.

Kadir 82 Okunma

Cevaplar

  • Kadir09 Temmuz 2013

    bana kimse dönmeden nasıl cevap verdiler başkasıyla mı temas ediyorlar .......?yalan söylüyorlar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Kadir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön