22 Mart 2013 #1700663

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank Lüleburgaz şubesinde bulunan vadesiz hesabıma çekmek üzere internet şubemden para aktarımında bulundum 2 dakika geçmeden paramı çekmek için baktığımda 49, 98TL 2013 2. yarı yıl hesap işletim ücreti adı altında ücret kesildiğini gördüm.


Senelerdir ING Bank la çalışıyorum. Kullanmadığım bir hesap için haksız yere bu parayı benden keseceklerse ve iade etmeyecekler ise ING Bank ile çalışmamı sonlandıracağım.

Aydan 67 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Aydan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Aydan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön