22 Mart 2013 #1700308

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank'ın müşterisi olarak. 2002 yılından bugüne çalışmaktayım. Bu yıl ilk kez hesap işletim ücreti adıyla hesabımdan para kesildi. Bahse konu banka yetkilileri ile iletişim kurup kesilen paranın iadesini talep ettim.Bugüne kadar herhangi bir iade gerçekleşmedi. Kesilen ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

Cemil 65 Okunma

Cevaplar

  • Cemil28 Mart 2013

    ING Bank tarafından hesap işletim ücreti adıyla hesabımdan para kesildi. "Şikayet Var. Com" a durumu açıklayan bir mesaj yazdım. Bunun üzerine banka telefon ile benimle iletişim kurarak kesilen ücretin iade edilmeyeceği şahsıma iletti.

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Cemil İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Cemil İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön