21 Mart 2013 #1698851

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

ING Bank Günlük Paket için hesap işletim ve kredi kartı ücreti almayacağını beyan etmesine rağmen hesap işletim ücreti kesmeye devam ediyor. 6 Mart 2013 tarihinde Günlük Paket hesabım açıldı. Bu hesaba para aktarır aktarmaz 2013 Şubat ayı altında hesap işletim ücreti kesti. 2 haftadır hem şubeye hem de müşteri hizmetlerine iade başvurumun dönüşü de yapılmadı. Biran önce kesilen ücretin iadesini talep ediyorum.

Halil 61 Okunma

Cevaplar

 • Halil27 Mart 2013

  Bu arada hem telefondan talep hem de şubeden iki kere talep girmem ve aciliyetimi belirtmemin sonucu olarak geri dönüş 4 haftalık bir süreç içinde yapılmadı. Ancak şikayetvar üzerinden yapılan talebe 1 hafta sonra cevap verildi. Tabi ki iş işten geçti.

 • Halil27 Mart 2013

  ING günlük paket hesabımdan kesilen hesap işletim ücreti geri ödenmedi. Evet görüşüldü ama ben iki gün önce tüm bankacılık işlemleri sonlandırabildim. ING üzerinde hesap kapatmak ayrı bir dert. Her hesap için en az iki kere şubeye gitsem veya faks çeksem de ancak 2 hafta içinde kapatabildim. Ayrıca, şube de kredi kartı başvuruken verdiğim ve telefonda özellikle belirttiğim adrese kredi kartı gelmedi. Sonuç:4 haftalık bir süreç sonunda ancak kurtulabildim.

 • ING Bank Temsilcisi26 Mart 2013

  Sn Halil A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

  Sn Halil A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

  Sn Halil A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön