20 Şubat 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

18.02.2013 tarihinde tüketici kredisi için açılan hesaba erken ödeme yapmak için aylık taksit tutarını EFT yaptım. EFT gün içinde uzun bir süre hesaba yansımadığı ve sonrasında da internete giremediğim için gönderdiğim para otomatik olarak 1 gün hiç kullanmadığım mevduat hesabında bekledi. Ertesi gün hesaptan "2013 Yılı 1.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti" adı altında 49,98 TL kesinti yapıldığını gördüm.


Tüketici kredisini ödemek dışında hiçbir işlemde bulunmadığım hesaptan krediyi ödemek için gönderdiğim para 1 gün bekledi diye 49,98 TL kesildi. Bugün aradığım ING Bank müşteri hizmetlerinden F***** Hanım bırakın iade yapmayı, şikayet kaydımı bile almadı. Kesintinin iade edilmesini talep ediyorum.

İhsan 127 Okunma

Cevaplar

 • İhsan04 Kasım 2013

  İade yapılmadığı için kredi borcumu erken ödeyerek kapattım. İngbankla hiçbir ilişkim kalmaması için tüm hesapları kapattırdım. Birkaç sefer ürün tanıtımı için aradılar. Türkiye'de çalışacağım en son banka İngbanktır dedim. Bu kafayla siz Türkiye'de çok iş yaparsınız. Tüketiciler artık daha bilinçli olmuştur.

 • ING Bank Temsilcisi11 Mart 2013

  Sn İhsan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn İhsan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 27/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İhsan26 Şubat 2013

  Bankadan talebimin sonucu sms ile geldi. "Bankamıza iletmiş olduğunuz 22169 nolu hesap işletim ücreti iade talebiniz olumlu olarak değerlendirilmemiştir..." Talebimi tüketici hakem heyetine taşıyacağım ve 5 taksiti kalan krediyi kapatacağım. Bir daha asla Ing Bankla işim olmaz.

 • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sn İhsan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 21/02/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2013

  Sn İhsan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön