05 Nisan 2013 #1727230

ING Bank Hesap İşletim Ücretini İstiyorum!

Ing bank turan güneş şb Ankara müşterisiyim. bankadan kullanmış olduğum ihtiyaç kredisi ödemek isterken her hesabımdan hesap işletim adı altında para alınmaktadır. ben başka bankalara da ödeme yapmaktayım kredi taksiti ödemlerinden hiç bir bankaya bugüne kadar tek kuruş ödemedim.


Ancak ticaret ahlakından yoksun olan ing bank her fırsatta her türlü şeyi yapmakta ve hukuku sadece kendisine uygulamaktadır. Ne diyeyim devlet, mahkeme her türlü kanunu kararı çıkartıyor ama bunlar hesabı geçenden bir geçmeyen de iki tarifesi uyguluyor. Netice olarak bu güne kadar kredi taksit ödemem için alınan tüm hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum.

Aytaç 98 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Aytaç A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Aytaç A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön