15 Nisan 2013 #1743879

ING Bank Hesap İşletim Ücretini Her Ay Aldılar!

İNG bank şişli şubesinden geçen sene çekmiş olduğum krediyi her ay öderken hesap işletim ücreti adı altına sürekli kesintiler yapıldı. geçtiğimiz cuma günü kredimi tamamen kapatmak istedim bu seferde 50 liralık bir kesinti yaptılar. bu durumdan şikayetçiyim.


Hatta bankada çalışanlar bile bu duruma çok şaşırdılar ve bana hesap dökümü verdiler bununla birlikte mahkemeye başvurabileceğimi söylediler. bende öyle yapacağım ve bir daha ing bankdan kredi çekmeyeceğim. ing bank bu sana hiç yakışmadı.

Ramazan 211 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Özlem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Özlem K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön