18 Ocak 2016

ING Bank Hesap İşletim Ücretimi Geri İstiyorum!

Kredi aldığım için açılan hesaptan borcun son taksitini yatırdığım anda 26 TL hesap işletim ücreti alındı! Bu ücretin son taksitin ödenme zamanında alınması gerçekten çok ilginç! Kredi borcumu ödeyemedim sayenizde. Ben keyfimden açmadım o hesabı. Kredi aldığım için açıldı. Paranın iadesini talep ediyorum. Aksi halde tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Ömer 91 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı21 Ocak 2016

    Teşekkür ediyorum. Böylesine ilgili olmanız sevindirici.

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ömer Faruk A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ömer Faruk A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön