03 Eylül 2013 #1991317

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Yok Denmesine Rağmen Kesilmiş!

ING Bank'tan kredi çekerken eşim özellikle sordu hesap işletim ücreti var mı diye ve hayır cevabını aldı. Kredi bitti yeniden kredi çekmek için bankanıza gittiğimde bankadan öğrendim ki 85 TL civarı hesap işletim ücreti kesilmiş. Bu kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Tanju 62 Okunma

Cevaplar

 • Tanju23 Eylül 2013

  26 tl ücreti aldılar bankanıza teşekkür edemiyorum kusura bakmayın

 • Tanju23 Eylül 2013

  bankanızı tekrar kullanmam

 • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sn Tanju A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

  Sn Tanju A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön