13 Şubat 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti ve Kart Koruma Programı Ücreti Kesiyor!

ING Bank' tan aldığım kredi kartına her yıl muhakkak hesap işletim ücreti kesiliyor arayıp iptal ettiriyorum. Ama bu yıl iptal edemeyeceklerini bazı şartları yerine getirmemi söylediler. Ben kabul etmeyeceğimi kartımı iptal etmek istediğimi söyledim. Kart taksitlerinin içinde kart koruma programı için kesilen 10 aylık taksit var. Onu iptal ettirmek istiyorum dediğimde bayan müşteri temsilcisi bana numara verdi ancak verilen numara bireysel emekliliğe ait ve hiçbir yerde numarasını bulamıyorum. Olmayan bir kartın koruması olur mu? Kredi kartımı iptal ettirmeme rağmen hem hesap işletim ücretini hem de kalan kart koruma program ücreti ödemek zorundayım. Adil ol ING Bank!

Zuhal 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

    Sn Zuhal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Zuhal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön