13 Şubat 2015

ING Bank Hesap İsletim Ücreti ve Kart Aidatı İadesi

ING Bank'tan kredi çekmeden önce yetkili kişiye özellikle sordum hesap işletim ücreti ve kart aidatı var mı diye bana kesinlikle olmadığını söyledi bende krediyi çektim aradan geçen yaklaşık 1 yıl sonra para kesilmeye başlandı. Sorduğumda otomatik ödeme talimatı vermem gerekiyormuş madem öyle neden başta söylemediniz dedim tık yok verirseniz kesilmez diyor hala yıllık 100 TL vadesiz kart ücreti artı 11 TL her ay hesap işletim ücreti yıllık 240 TL para kesiyorlar.


Siz siz olun bu bankayla çalışmadan önce 10 kere düşünün hatta tavsiye hiç çalışmayın hele müşteri hizmetleri tam fiyasko telefondaki vatandaşın bir kaba konuşmadığı kaldı en kısa sürede bankayla olan ilişkimi kesip mahkemeye vereceğim.

Emre 368 Okunma

Cevaplar

 • Emre16 Şubat 2015

  Sornumu kısa surede çözdükleri için Teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Emre Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 16/02/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emre'nin Teşekkür Mesajı16 Şubat 2015

  Şikayetimi paylaştığım gün hesap işletim ücreti olarak 160 TL gibi bir rakam hesabıma aynı gün yatmış ama bunların içinde kart aidatı var mı anlamadım yoksa umarım onu da en kısa zamanda öderler buradan hızlı çözüm için şikayet vara ve ing banka teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn Emre Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön