19 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2634480

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Ve Destek Hesap Sorunu

Bugün itibariyle bankanıza olan borçlarımı ödedim, ancak hemen hesap işletim ücreti alınması bir daha bankanızla çalışmayacak olmamın en önemli sebebi olacaktır. Diğer bir konu ise bankanız destek hesabımı ödemiş olmama rağmen hala kredili mevduat hesabımın kapanmamış olması, tarafınıza özellikle kapatılmasını belirttiğim bu hesap kapatılmadığı taktirde, tüketici hakem heyeti ve BDDK 'ya ayrıca şikayette bulunacağım.

Serpil Serpil 383 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Serpil G bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Serpil G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler