10 Mayıs 2013 #1790850

ING Bank Hesap İşletim Ücreti ve Buna İstinaden Kapanmayan Hesap!

Eski bir İNG Bank personeliyim işten çıkarıldım ve ertesi gün itibarı ile tarafıma bir hesap işletim ücreti yansımıştır hesabımı kapatmak istediğimde bu tutarı ödemeden hesabımın kapatılamayacağı belirtilmiştir. Tabi hesap kapanmadığı için hergeçen ay yeni hiu yansımaktadır. Kullanmadığım ve kapatamadığım bir hesaba hesap işletim ücreti ödemek istemiyorum konu hakkında gerekli işlemin yapılmasını tutarın iptalini ve hesabımın kapatılmasını talep etmekteyim.

Ayse 139 Okunma

Cevaplar

  • Ayse06 Ocak 2014

    yıl olacak neredeyse hala sonuçlanmadı talebim ne güzel hesap işlem ücretide birikiyor hesaba para girsede bi çekseniz onu

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Ayşe S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Ayşe S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön