29 Ocak 2014 #2264110

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Sevdasına Müşteriyi Gözden Çıkarıyor!

Sayın ING Bank yetkilileri; krediyi eşimin adına çektik (Melek A.) bankanızda Melek B. olarakta çıkabilir. Biz şikayetimiz için zaten bankanıza ulaştık durumu anlattık ama aldığımız cevap artık bu şekilde beyefendi yapabileceğimiz bir şey yok üstelik birde her ay 8 lira daha alacağız şeklinde dalga geçer gibi bir cevap oldu. Bizde bankanıza olan bütün borcumuzu ödeyip bankanızla bir daha muhatap olmayıp yaptığınız işleyişi herkese anlatmaya karar verdik!

Evrim 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Evrim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Evrim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön