23 Şubat 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti İadesini İstiyorum!

İng bank hesabımı 5 yıldan beridir kullanmaktayım her ay maaşımı ING banka EFT yapmaktayım. Çalıştığım şirket başka banka ile anlaştığından dolayı yine buna rağmen banka hesabımı aktif olarak kullanmaktayım. Benden 23.02.2015 tarihinde 39,75 TL hesap işletim ücreti kesti kesilen bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum!

Cuma 329 Okunma

Cevaplar

  • Cuma'nın Teşekkür Mesajı28 Şubat 2015

    bulunduğum şikayet üzerin den hemen çözüm bulundugudan ING Bank ve çalışanlarına teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Cuma P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Cuma P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön