05 Şubat 2014 #2278019

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti

Yaklaşık 3 sene önce (2011 nisan) Erzincan şubesinden ihtiyaç kredisi kullandım. Kredi taksitlerimi düzenli olarak ödemekteyim. ING Bank bana haber vermeden hesap işletim ücreti almaya başlamış. Daha doğrusu henüz almadı. Bu parayı her ay biriktirip faiziyle 148,5 tl yapmış. Ben her ay taksit ödemeye gittiğimde benden sadece o ayın taksit tutarını alıyorlar.


Tarafıma " uğur bey şu kadar da hesap işletim ücretiniz var" demiyorlar. Bu parayı biriktirip 148,5 tl yapmışlar. Hem bilgilendirme yapmıyorsunuz hem şu kadar da hesap işletim ücretiniz var demiyorsunuz hemde bu parayı biriktirip faiziyle istiyorsunuz. Böyle saçmalık olmaz. Ben bunu bugün tesadüfen öğrendim. Mağduriyetimi giderin.

Uğur 99 Okunma

Cevaplar

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı07 Nisan 2014

  şubat ve mart aylarında 49,98 tl olmak üzere yine 2 defa hesap işletim ücreti alındı.

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

  Hızlı bir şekilde şikayetimle ilgilenildi. Başta benimle telefonda ilgilenen Özlem hanım olmak üzere ingbanka teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön