03 Şubat 2014 #2271536

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti

İşletilmeyen bir hesabın ücretini ödemek zorunda bırakılıyoruz. Tüketici kredimin bulunması sebebiyle ING Bank'ta açık durumda bulunan bir hesabım var. Ancak bu hesapla ilgili olarak kredi borcumu yatırmanın dışında herhangi bir işlem yapmıyorum. Yeni yılla beraber tarafıma "01.03.2014 tarihi itibaren 9.35 TL olarak uygulanacağı "şeklinde bir mesaj geldi.


Şimdi sormak istiyorum bankaya: kredi borcumu hesabım olmadan yatırmak mümkün mü? eğer öyleyse hesabımı kapatmak istiyorum. Bu mümkün değilse sebebi nedir ve son olarak her durumda bu anlamsız ücreti ödemek istemiyorum.

Erkan 56 Okunma

Cevaplar

 • Erkan07 Şubat 2014

  müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede: işletim ücretinin 2 otomatik fatura verildiği taktirde kesilmeyeceği belirtildi. oysa ben bu hesabı kredi ödemesi dışında kullanmadığımı belirtmiştim şikayetimde . bunun dışında müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme son derece olumlu geçti.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Erkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Erkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sn Erkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön