23 Eylül 2013 #2026311

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

1*****5 numaralı ihbar mektubuna istinaden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde, kredi taksitlerimi muntazam olarak ödememe rağmen hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında bilgim dışında ücretler tahsil edildiği ve bu nedenle kredi borcumu ödemek için yatırdığım paraların hesap işletim ücretine kesildiği ve dolayısıyla kredi borcu taksitlerimin ödenmediğini tespit ettim.


Şuana kadar ödemem gereken para 821,32 TL iken ve tarafımdan toplamda 840,00 TL ödeme yapılmasına rağmen kredi borcumu ödemek için yatırdığım paralardan toplamda 160,23 TL hesap işletim ücreti ve gecikme ücreti tahsil edilmiştir. ING Bank'tan şikayetçiyim.

Turgay 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sn Turgay Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Turgay Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön