31 Ocak 2014 #2268271

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti

Çalıştığım SSC TUR ALOBİLET HATTI şirketi ING Bank ile anlaşmalı maaş ödemesi almaktayız. Anlaşma şartı gereği aylık hesap kesim ücreti yapılmaması gerekiyor fakat her ay hesabımdan bunla alakalı ücretler alınıyor. Banka Şubenizle görüşünüz diyor fakat Göztepe şube bunla ilgilenmemektedir. Gereğinin yapılması ricadır.

Oktay 3.104 Okunma

Cevaplar

  • Oktay05 Şubat 2014

    Suan akşam Mesai sinde calıştıgım için aradıgınız saatte uyuyor oluyorum saat 15:00 dan sonra arasanız irtibata geçmiş oluruz..

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Oktay P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Okty P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön