15 Mayıs 2013 #1799121

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Memur olduğum için yıllar içerisinde İNG Bankta, çoğu maaş hesabı olmak üzere hesap açtırmak zorunda kaldım. Kullanmadığım hesapları kapatmak istediğimde "Kapatılırsa internet ve banka kartı işlemlerinde sorun olabileceği, durmasının bir sorun oluşturmadığı" ifade edilerek kapatmama engel olundu.


Her ay kesilen 5-7 TL. civarındaki paraya ilave olarak, Şubat 2013'de 48, 83 TL. , Mart 2013'de 16, 69 TL. ve Mayıs 2013'de ise 49, 98 TL. paranın hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan para çekildiğini tespit ederek itiraz ettim. Ancak cevap belli "Hayır". Çalıştığım farklı bankalar bunu yapmıyor.

Sadullah 282 Okunma

Cevaplar

  • Sadullah05 Kasım 2013

    OTOMATİK CEVAPLAMA DIŞINDA HİÇBİR İŞLEM YAPILMADI.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Sadullah S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Sadullah S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön