07 Mayıs 2013 #1782420

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Kredi kartım, hesaplarım otomatik ödeme talimatlarım bulunan ve şimdiye kadar herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayan hesabımdan hesap işletim ücreti alınmıştır.


Bu Sebeple Kullanmakta olduğum ing banka ait tüm hesapların kapatılmasını ve iptalini istiyorum. Fakat müşteri hizmetleri bankaya gitmem gerektiğini söylüyor. Birebir kimlik bilgilerimi kontrol eden İpek Hanim, Saat 15:44'te yaptığım telefon görüşmesinde (0850 2220600)Bankaya gitmeden hesapların kapatılamayacağı ve konu ile ilgili müşteri şikayeti alamayacağını söylemiştir.


Tüm hesaplarımın ve kredi kartımın kapatılarak borcumun hesaplanmasını ve bana bildirilmesini, ayrıca tüm hesaplarımın kapatılmasını rica ediyorum.

Ömer 89 Okunma

Cevaplar

  • Ömer14 Mayıs 2013

    Şikayet ile ilgili süreci paylaşmak istiyorum. Müşteri hizmetlerindeki yaklaşımın aksine şikayeti değerlendirme sürecinde Tuğba Hanim konu ile ilgilendi takipçisi oldu ve çözdü. Bana 2 tercih sundu; 1- isterseniz tüm kartlarınızı hesaplarınızı kapatalım borçlarınızı bildirelim dedi. (toplam 90tl kesilen ve kesilmeyen toplamı, işletim ücreti alınacağını bildirdi.) 2-ING günlük pakete geçin alınan ücretleri iade edelim dedi. ING bank günlük paketin içeriği şu şekilde; 1-Vadesiz hesap (1 adet fatura talimatı isteniyor) 2-Kredi kartı (Zaten Kredi Kartı kullanıyordum) 3-Destek Hesap (Kredili Mevduat hesabi- limiti minimum 250 TL) 4-Nakit Kart (Banka istenen adrese gönderiyor) Ben yukarıda sayılan birçok hizmeti kullandığım için Günlük Pakete geçtim. Hesabımdan çekilen işletim ücretlerinin iadesi de gerçekleştirildi. Gösterdiği ilgi için Tuğba Hanım'a teşekkür ederim. Yalnızca Tuğba Hanim şöyle bir not düştü. Şu an Hesabınızdan çekileceği görülen 34.65 TL var. Bu ücret hesabınızdan kesildiğinde bizimle iletişime geçin hemen iadesini gerçekleştiririz dedi. Bilgilerinize... Ömer SARIKOÇ

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Ömer S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Ömer S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön