19 Eylül 2013 #2020748

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Hesabımdan alınan 60.85 tl lik hesap işletim ücretinin iadesi için tüketici hakem heyetine yaptığım başvuru olumlu bulundu ve 60.85 tl lik hesap işletim ücreti iadesi için bankaya gittiğimde şok oldum.Çünkü banka bu hesap işletim ücretini yeni bir hesap açarak oraya aktarmış ama burdanda 22 tl lik tekrar hesap işletim ücreti almışlar.Hakem heyeti kararının uygulanmasını ve hakkım olan iadeyi istiyorum.

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn MURAT G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn MURAT G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön