11 Şubat 2014 #2288268

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Şirketimize bankanız tarafından gelen elemanlarınızla konuşmamıza istinaden yaklaşık 90 kişilik personelimize maaş hesabı açtırdık. Bizden herhangibir hesap işletim ücretinin alınmayacağı ve kesinti yapılmayacağı söylendi. ING Bank Levent Plazalar şubesiyle yaptığımız sözleşmeyi bankanız kendisi şubeyi kapatarak bizi Gültepe şubeye hesaplarımızı aktardılar.


Bizde maaşları bu şube aracılığıyla göndermeye başladık fakat bütün personelden hesap işletim ücreti adı altında rakamlar kesmeye başladılar. Defalarca şubeye attığımız maillere genel müdürlüğe bildirdik dönüş yapacaklar diyerek cevap veriyorlar fakat kesintiler hala devam ediyor. Kimse bize yardımcı olmuyor personelle sıkıntılar yaşamaya başladık.

Ersoy 82 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sn Ersoy A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/02/2014 tarihinde Gültepe Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ersoy14 Şubat 2014

    ingbank genel müdürlüğünden arayıp inceleyelim dediler hale dönüş olmadı

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Ersoy A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön