19 Eylül 2013 #2020741

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Ing banktan araç kredisi çekmiştim. (1 yıllık ödemeli) 6 ay sonra aracın kredi borcunu kapatmaya gittigimde erken kapatmak istedigim halde benden faizden cok az para düştü. işin enterasan tarafı ise borcu ödemek için hesaba para yatırmamı söylediler hesaba parayı yatırdım kredi borcunu kapattım ancak hesaba para giriş ve çıkışı oldugu için benden 35 tl gıbı hesap işletim üçreti adı altında üçret aldılar,hem benden 6 ay boyunca faiz aldılar bırde hesaba 30 saniyelik para gırışi oldu diye 35 tl aldılar. ne kadar garip dimi hiçbir insan 35 sanıyede 35 tl kazanmaz

Yasin 64 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sn Yasin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, tarafımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Yasin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön