29 Ocak 2014 #2264840

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Uzun süredir ING Bank kredi kartı kullanıcısıyım. Yıllık ücretlerle ilgili yaşadığım problemi çözmek isterken müşteri hizmetlerinden sistemde hesap işletim ücreti borcum olduğunu öğrendim. Oysa ki ben sadece kredi kartı kullanıcısıyım yani vadesiz hesap kullanıcısı değilim. Eğer banka sistemindeki işleyiş bu şekilde ise de bana sormadan yada bana haber vermeden hakkımda hesap açılıp her ay hesap işletim ücreti borcu yansıtılması vadesiz hesabını kullanmayan hatta haberi bile olmayan ben tarafından nasıl bilinebilir? Bununla ilgili ne müşteri hizmetlerinden ne de şube de ki çalışanlardan herhangi bir bilgi alamadım. Acaba bilgi alınabilecek bir yetkili var mıdır?

Özge 88 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Özge Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Özge Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön