29 Ocak 2014 #2264046

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

2004-2005 yılları arasında Oyak Bank'ta hesabım ve kredi kartım vardı. 2005 yılında kredi kartımı iptal ettim ve hesabımı da o tarihten bu yana hiç kullanmamama rağmen, 29/01/2014 tarihinde 9,35 TL hesap işletim ücreti yansıdığına dair sms aldım. Aradan 9 yıl geçtikten sonra, ve bu sürede hiç hesabı kullanmamama rağmen, bu sms'in anlamını çözemedim, iptalini rica ederim.

Ceyhan 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Ceyhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Ceyhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön