28 Ocak 2014 #2262329

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank'tan 60 ay vadeli ev kredisi çektim. 23.12.2013 tarihinde kredi onaylandı. 60 ay hesap işletim ücreti ödememem için bir adet otomatik ödeme talimatı yaptırabilmek adına fatura istendi. İstenen faturayı getirmeme rağmen 02.01.2014 tarihinde 2013'ün 12. ayı için 7,98 tl hesap işletim ücretim kesildi. Kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Esra 138 Okunma

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    ilettiğim mesajıma birgün sonra olumlu olarak cevap veren ing banka teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Esra D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Esra D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön