25 Ocak 2014 #2256668

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Çalıştığım firma ING Bank'la anlaşmalı olduğu için bu bankadan maaş hesabı açtırdım. Daha sonra hesap işletim ücreti adı altında maaşımdan kesintiler yapıldığını fark ettim.Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde de iadesinin yapılamayacağını otomatik ödeme talimatı verirsem kesilmeyeceğini söylediler.Konuyla ilgili çalıştığım firma da bankayla irtibata geçti fakat iade talebimize karşılık verilmedi. Kesilen tüm tutarların hesabıma iadesini talep ediyorum.

Mustafa 260 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Mustafa F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sn Mustafa F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön