11 Eylül 2013 #2006092

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Çalıştığım firmanın ING Bank ile yaptığı anlaşma neticesinde yaklaşık iki yıl boyunca bankacılık hesabım ING Bank'ta bulunmaktaydı. Bu süre boyunca banka tarafından benden ve diğer çalışan arkadaşlarımdan herhangi bir kesinti yapılmamıştı.


Ancak geçen aylarda hesabımda kalan para ile bir şey almak istediğimde banka kartımın yetersiz bakiye verdiğini böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyip bankayla irtibata geçtiğimde hiçbir bilgi verilmeden hesap işletim ücreti kestikleri belirtilmiştir.


Yaklaşık olarak her ay hesabımda kalan parayı sıfırla yana kadar sürekli bu tutar kesilmiştir. Kesintinin başlangıcına da 5. Ay Hesap İşletim Ücreti, 6. Ay Hesap işletim ücreti yazmaktadır.

Ümit 34 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Ümit Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Ümit Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön