07 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank destek hesabımdan 700 tl 12 taksitle, 100 tl 3 taksitle, 100 tl 3 taksitle para çektim..15 gün sonra aradığımda toplam borcumu sorduğumda 902 tl olduğunu söylediler. Bende hesaba 905 tl para yatırdım. 900 tl'lik vadesiz hesabımı kapattığımı sandım. Bu hesaba her ay 165 lira çekmiş olduğum kredinin taksitlerini yatırıyorum. Hesapları incelediğimde hesap işletim ücreti kestiklerinden vadesiz hesaba borcum oluyor. Hesap işlemi ücreti kesilmemesi için şikayette bulunuyorum.

Yusuf 91 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı10 Ocak 2014

    Sikayetimle ilgilendiginiz icin ve cozume ulastirdiginiz sizlere cok tesekkur ederim.

  • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sn Yusuf U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Ocak 2014

    Sn Yusuf U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön