09 Eylül 2013 #2002081

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Geçen yıl kredi kullandığım ING Bank , otomatik fatura ödeme talimatımı iptal ettiğim andan itibaren aylık ''10 TL''gibi bir Hesap İşletim Ücreti adı altında para kesmeye başlamıştır. Bu da her ay düzenli hatta tarihinden önce ödeme yaptığım kredi borcumu hesaba atıp, kredinin ödenmediği uyarısını alınca fark ettim.


Hesaptaki paradan 3 aylık 30 TL kesinti yapılmış, ödemede eksik kaldığı için bana uyarı mektubu gelmiştir. Ayrıca internet bankacılığını kullanırken fark ettiğim lüzumsuz 5-6 tane daha hesap açılmış, bunları kapatın dediğimde ise kapatamayız cevabını almışımdır...


Aylık 10 TL hesap işletim ücreti ne demek? Bedavadan haksız para kesintisi bu.

Serpil 46 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Serpil E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Serpil E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön