06 Eylül 2013 #1996341

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank'tan kredi çektim. Çekerken eşim özellikle sordu hesap işletim ücreti olup olmadığını yok dendi ama kredim bittikten sonra bankaya tekrar kredi çekmeye gittiğimde 90 TL'ye yakın hesap işletim ücreti çıkardılar. Özellikle sormama rağmen yok denilen hesap işletim ücretinin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Songül 48 Okunma

Cevaplar

 • Songül23 Eylül 2013

  kesinlikle asla bankanızı düşünmem

 • Songül23 Eylül 2013

  ücret iade edildi denildi ama gidince 26 lira bende faiz mi vergimi bilmediğim bir ücret aldılar kapattım kurtuldum oh be dünya varmış

 • Songül23 Eylül 2013

  yazmıyacağım

 • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sn Songül B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sn Songül B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön