21 Aralık 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İşletmemiz ING Bank'tan eşit taksitli 2014'te kredi kullanmıştır, yaklaşık 15 taksit ödendikten sonra kredi kullandığım şube kapanıyor ve hesaplar başka şubeye devroluyor benim hesaba gönderdiğim taksit şube hesap işletim ücreti altında ilkin 100 TL çekiyor. Dolayısıyla kredim gecikmeye düşecek diye şube tarafından bilgilendiriliyorum. Müşteri hizmetlerine mail attığımda iadesi yapıldığı söyleniyor. Ancak şube yine çekiyor gecikme olmaması adına ödemek durumunda kaldığım gibi, 2 ay içinde tekrar 28,17 TL hesap işletim ücreti kesiliyor ve yeniden gecikmeniz var diye aranıyorum. Üstüne gecikme faizi işletilmiş durumda. Düzenli taksit ödeyen bir müşteriden nasıl böyle bir ücret alınabilir?

Zehra 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Zehra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Zehra K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön