23 Eylül 2013 #2026737

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Daha önce ING Bank adına hesap işletim ücreti alıyorlar diye şikayette bulundum. Arkasından ücretimi iade ettiler ve tekrar almayacaklardı sözde. Teşekkürümü ilettim ancak sadece göz boyamaymış.


Ertesi ay sadece 1 ay için 29 lira kart ücreti kestiler. Hesabımda 7 lira bırakmışlar. Daha sonra bir baktım onu da almışlar. Bir çok banka ile çalışıyorum hiç biri hesap işletim ücreti almazken ING bank ücret alıyor. Hem de alay eder gibi önce iade edip sonra tekrar kesiyor.


ING Bank'ı bu davranışından dolayı ve ücret aldığı için kınıyorum. Ücretimin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde ne ben ne ailem ne de çevrem asla ING Bank ile çalışmayacak.

Hakan 71 Okunma

Cevaplar

  • Hakan23 Eylül 2013

    ING Bank Mail Olarak Cevap Yazmış. Yaptığı Ayıp, Verdiği Cevap Ondan da ayıp. Amaçları sadece göz boyamak. Kaşığı ile verdiğini kepçe ile alıyorlar. ilk şikayetimde göz boyamak için iade ettiler. Arkasından ertesi ay fazlası ile geri aldılar. Birde yazdıkları cevapta isterseniz hakem heyetine verebilirsiniz diyor. Benim 30 lirama ihtiyacınız var ise alın sizin olsun. Ben 30 lirayı müşterisinden daha değerli gören bir banka ile çalışmam. Yıllardır kullandığım diğer banka kartları hiç bir ücret almıyor. Siz ücret alıyorsunuz ayrı konu birde aylık 30 lira alıyorsunuz. ING Bankı Sadece Kınıyorum. Bir daha asla ing bank ile işlem yapmam. Okuyan arkadaşlar sizlerede uyarı olsun. Çalışacağınız Bankayı İyi Seçin...

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Hakan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön