23 Eylül 2013 #2025644

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yaptı!

127-9172*** numaralı hesabımdan kesilen hesap işletim ücretinin müşteri memnuniyeti adına iadesini talep ediyorum. Yapılan kesintiler 4077 sayılı yasaya göre haksızdır. Eğer geri ödeme yapılmazsa tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım ve ING Bank ile 3 yıllık ilişkimi kesmek zorunda kalacağım umarım olumlu sonuç verirsiniz.

Ömer 137 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı01 Ekim 2013

    hesap işletim ucretı ıade edıldı teşekkürler ıng bank

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Ömer D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Ömer D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön