01 Şubat 2016

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıldı!

ING Bank Çağlayan şubesi 1. ay olarak maaş hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 10,50 TL kesmiş bulunmaktadır. Geçtiğimiz aylarda da aynı sorunla karşılaştım ve bu sorunun tekrar
etmeyeceğini sistemsel bir hata olduğunu söylemişlerdi. Yalnız bu ay yine aynı sorunla karşılaştım, düzeltmenin bir an önce yapılmasını kesilen ücretin tekrar hesabıma aktarılmasını istiyorum ve bir daha böyle sorunla karşılaşmak istemiyorum.

Beyhan 49 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Beyhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 02/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Beyhan02 Şubat 2016

    Daha önce defalarca kez aynı şeyi yaptınız artık form falan göndermeyin telefon numarası vermişsiniz arıyoruz açmıyorsunuz bile otomatik mesajlarınızı boşuna yollamayın.

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Beyhan Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön