16 Mayıs 2013 #1801930

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

ING Bank 16. 03. 2013 tarihinde hesabımdan haberim olmadan yaklaşık 50 TL civarında hesap işletim ücreti adı altında ücret kesmiştir. Bankanın sitesine yaptığım 89944 nolu talebime olumsuz cevap vermiş. Bu cevabı da bir sms le olumsuz karşılanmıştır şeklinde. Bankanın yaklaşık 8 yıldır müşterisiyim. Oyakbank , ING Bank'a devredilirken hesabımı kapatmak istedim ve değerli banka temsilcileri bana hesap işletim ücreti alınmayacağının sözünü verdiler.


Bunun üzerine müşterisi olarak kalmaya devam ettim. O gün verilen sözler bugün unutuldu sanırım. Talebime olumsuz cevap verildi ve bu cevap Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna ve Yargıtayın emsal kararlarına aykırıdır.

Fatih 118 Okunma

Cevaplar

 • Fatih'in Teşekkür Mesajı31 Mayıs 2013

  Sonunda müşteri temsilcisi arayarak kesilen ücret iade edildi. Teşekkürler.

 • Fatih24 Mayıs 2013

  Banka tarafından yine olumsuz cevap verildi. Bu gün itibari ile son olarak yazılı olarak talep edeceğim yine olumsuz cevap almam durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

 • Fatih24 Mayıs 2013

  Banka tarafından yine olumsuz cevap verilmiştir. Baya zaman geçtikten sonra. Bu gün itibari ile yazılı olarak bankaya başvuruyorum. Yine olumsuz cevap almam durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağım.

 • Fatih17 Mayıs 2013

  Bunda incelenecek ne var ? Verilmiş olan sözlerin tutulması firma itibari ile önemlidir! Şayet verilen sözden dönülürse bunu da sözün muhatabına bildirmek usuldendir!

 • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Sn Fatih A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön