06 Mart 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmeye Başlandı!

Ing Bank'ta kullanmakta olduğum vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti adında 2 aydır 7.88 TL tutarında kesinti yapılmaya başlandı. Ben bu hesabı bankada tanımlı turuncu hesabı kullanmak için açık tutmaktayım, zira atm lerde bu hesaba ulaşılamamakta, güya yatırım yapabilmek için açılan turuncu hesabı kullanmak için diğer hesaptan hesap işletim ücreti ödemekteyim, bu konudan dolayı bir mağduriyet yaşamaktayım ve yapılan 2 aylık kesintinin tarafıma iade edilmesini ve bundan sonra bu kesintinin yapılmamasını talep ediyorum, kesinti devam edecek olursa tüm hesaplarımı kapatmayı ve yaptığım yatırımları ING bankta yapmamayı düşünüyorum.

Sedat 3.100 Okunma

Cevaplar

  • Sedat07 Mart 2013

    Maalesef bankanızın yaptığı uygulama en hafif deyimiyle kandırmacadır, yatırım yaptırmak için turuncu hesap açtırın hesap işletim ücreti ve diğer ücretler olmayacak diyorsunuz, sonrada o hesabı kullanmak için vadeli hesaba ihtiyaç olacak ve o hesaptan da hesap işletim ücreti alacaksınız, dolaylı yollardan insanlardan bu parayı tahsil ediyorsunuz, bu nasıl bir iştir, bu uygulamadan dolayı sizi kınıyorum ve hesaplarımı kapatıcam, her yerde de bu uygulamanızın yanlışlığını anlatacam yazacam.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mart 2013

    Sn Sedat S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2013

    Sn Sedat S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön