16 Mart 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmesinden Şikayetim Var!

ING Bank müşterisi olduğuma o kadar pişmanım ki... Hem zamanında maaş müşterisiydim hem de hesap açtırıp yıllarca para yatırdım. Benden kredi kartım için aidat aldılar, şimdi de hesap işletim ücreti adı altında para istiyorlar.


Kredi kartımı kapattırdım, hesabımı da kapattıracağım, bir daha asla ING Bank'a ait olan hiçbir şeyi kullanmayacağım.


Talep etmediğim halde kendi kafalarına göre Euro ve Dolar hesabı da açmışlar, bu nasıl bir çalışma sistemi?


En kısa sürede Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuracağım ve bu işin peşini bırakmayacağım.

Hilal 1.367 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Hilal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Hilal B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön