16 Mayıs 2013 #1801241

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi!

Sizde tam 3 adet ihtiyaç kredilerim mevcuttur. Ödemelerimi de günü gelmeden yapmaktayım. Erken ödeme yapmış olduğum 83, 34 tllik kredimi yatırdığımda 49 küsür lira hesap işletim ücreti kesilmiştir. Şubeye yaptığım başvurumun sonucunda , onlarda genel müdürlüğe itiraz mail gönderdiler.


Daha sonra bana verilen cevap hesap işletim ücretinin geriye ödenmeyeceği bildirildi. Ben bu ara elektrik faturasını otomatik ödeme talimatı verdim. En son olarak da böyle bir şikayet dilekçesi yazmayı uygun gördüm. Eğer bu şikayet mailime de ret gelirse başka bankadan kredi çekip kalan 2 kredimi vede sürekli kullanmış olduğum ING Bonus cardımı da iptal edeceğim.

İbrahim 97 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2013

    Gerçekten bu kadar kısa zamanda geri dönüş olacağını düşünmemiştim.Müşteri bilgilendirmede Tuba hanımın özellikle ilgisinden ve yaklaşımından ötürü ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. SAYGILARIMLA....

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön