15 Mayıs 2013 #1799963

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi!

Bugün kredi kartı ödememi gerçekleştirmek amacıyla, başka bir bankadan Ingbank hesabıma interaktif yoldan para gönderdim. Ingbank interaktif bankacılık hizmetine girdiğimde hesabımdan 15. 05. 2013 "2013 Yılı 4. Ay İçin Hesap İşletim Ücreti " olarak 49. 98 TL ücret alındığını gördüm. Habersiz yapılan bu anlamsız kesintinin en kısa sürede tarafıma iade edilmesini rica ederim.

Baha 104 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sn Baha D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Baha D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön