15 Nisan 2013 #1743714

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Herhangi kredi kullanmadığım halde hemen hemen her ay hesap işletim ücreti altında hesabımdan bir miktar bakiye kesilmiştir. Ben kredi kartından kredi kullandığım halde hesap işletim ücreti kesilmiştir. Ve toplandığında ciddi rakamlara ulaşılmaktadır. Hesap işletim ücretlerimin 36 ay vadeli çektiğim süre için geçmişe yönelik olarak iadesini istiyorum.

Yunu 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Yunus Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Yunu Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön