15 Nisan 2013 #1743238

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

48 ay vadeli kredi çektim.kontrol ettiğimde kredi borcumu ödemek için para yatırdığım hesaba ayda 6,5 lira hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.Sadece 1 yılda 78 lira. Zaten krediye gereken faizi ödeyeceğim.Şubeye başvurdum.Bana söylenen 2 tane faturam için otomatik ödeme talimatı verirsem kesilmeyeceği oldu.


Kurumlarla anlaşıp faturaları otomatik ödemeye alarak para kazanmak adına bizleri mecbur bırakmak için bu ücretler kesiliyor.Borcumu ödemek için üstüne para ödemek mantıklı değil.Hesap kapatılsın borcumu gidip şubeden ödeyeyim.Şikayetimin göz önünde bulundurularak en kısa sürede tarafıma bilgi verilmesini ve iptalini istiyorum.Aksi halde BDDK ve gerekli yerlere şikayette bulunacağım.

Okan 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Okan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Okan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön