12 Nisan 2013 #1738587

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

10 senelik konut kredisi çektim ve 8 sene ödedim gününden önce 2 senelik taksitim kaldı ve ayrıca cüzi bi miktarda taşıt krediside çektim İNG bankla çalışmaktan rahatsız değildim heryerde şubesi olmamasına rağmen ve son 5 aydır benden hesap kesim ücreti kesiliyor ben size o ücreti ödemiyorum.


20 liranın muhabbetini yapmıyorum sadece haksızlık yaptığınız söylüyorum 8 senedir hesap işletim ücreti kesilmezken 5 aydır haksızlığa başladınız benim gibi milyonlarca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı var bunlardan 3 lira para kesiyorsunuz.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Murat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Murat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön