20 Ocak 2014 #2245709

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Yıllardır yoğun şekilde kullandığım İNG Bank bu yıl birden hesap işletim ücreti kesti. Geri yatıramayız dendi. Tüm EFT işlemlerim ücretli hale geldi. Bankadaki tüm yatırımlarını çekiyorum. Kredi kartımı kapatıyorum.


Kesilen hesap işletim ücretinin geri yatırılmasını istiyorum. En kısa zamanda yatırılmazsa bankanızla hiç bir bağlantım kalmayacak. Tüm hesaplarımı ve kartlarımı kapattıracağım. İncelerseniz paramı çekmeye ve hesaplarımı kapatmak için işlemlere de başladım.

Ceyhan 141 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhan'ın Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

  İlgililer. Sorun çözülmüştür. Teşekkürler.

 • Ceyhan'ın Teşekkür Mesajı21 Ocak 2014

  İlginiz için teşekkürler. Sorun çözülmüştür.

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Ceyhan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

  Sn Ceyhan Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön