05 Eylül 2013 #1995957

ING Bank Hesap İşletim Ücreti İadesi Konusunda Cevap Vermedi!

03/09/2013 tarihinde İzmit - Kocaeli ING Bank Hürriyet şubesinde işlem yaptırmak için gittiğimde 35 TL hesap işletim ücreti adı altında yatırdığım 300 TL'den kesinti yaptılar. Bu hesapta 1 yıldır belki biraz daha uzun süredir yapılan hiçbir işlem yok. Ayrıca da işlemi yapmadan önce hiçbir uyarı yapılamadan yada kesinti olacağını açıklamadan parayı gişedeki bayan yatırdı.


Sonrasında elime hesap cüzdanını verdi. Ve gördüm ki 35 TL kesinti var, bu nedir dedim hesap işletim ücreti dediler. 2 TL değil, 3 TL değil , 5 TL değil yahu 35 TL! Kesilen rakamın iadesi için başvurdum ancak halen bir yanıt yok. Biraz zor deniyor ama ben yinede ümitliyim.

Esra 59 Okunma

Cevaplar

  • Esra27 Aralık 2013

    03/09/2013 tarihinde İzmit - Kocaeli ING Bank Hürriyet şubesinde işlem yaptırmak için gittiğimde 35 TL #hesap işletim ücreti adı altında yatırdığım paradan kesinti yapmışlardı. Şikayetvar.com da durumu paylaşmıştım. Sonrasında banka benimle temasa geçerek iadeyi yaptıklarını bildirdi. 27/12/2013 de bankadan bu rakamı çekmek istedim. Ancak hesabın sıfır olduğu , hesaptaki 35 TL nin (daha önce kesipte iade ettikleri rakamın) tekrar hesap işletim ücreti olarak alındığını öğrendim. Sn ING BANK ikinci seferdir hesap işletim ücreti olarak aldığınız rakamın ivedi olarak tarafıma iade edilmesini önemle rica ederlm.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Esra A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Esra A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön